Üniversitemiz Kreşinin Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlk Toplantısı Yapıldı

15.9.2017

Üniversitemiz Kreş ve Anaokul Müdürlüğü Yönetim Kurulunun 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ilk toplantısı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ başkanlığında yapıldı.

Toplantı öncesinde Üniversitemiz kreşini gezerek minik öğrencileri ziyaret eden Prof. Dr. GÖNÜLLÜ, kreş yetkililerinin güzel çalışmalara imza attığını belirterek, “Kreşimiz gerek fiziki anlamda gerekse de eğitim ve eğitimci anlamında ilimizin önce gelen kreşlerinden bir tanesidir. Gösterilen ilgi de bunun bir göstergesidir. Burada minik evlatlarımızı geleceğe hazırlamak adına en güzel eğitimi en verimli şekilde vermeye çalışıyoruz” dedi.

“Güneydoğu’nun En Güzel Kreşine Sahibiz”

Kreş Müdürü Mehmet SÜZEN ise Üniversitemiz kreşinin Güneydoğu’nun en güzel kreşi olduğunun altını çizerek “Güneydoğu’nun en güzel üniversitelerinden biri olan Adıyaman Üniversitesi kreşi de Güneydoğu’nun en güzel kreşidir. Gerek güvenlik gerek eğitim gerekse de fiziki ortam açısından eksiğimiz yok. Yeni eğitim-öğretim yılında da miniklerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kurul toplantısının ardından Üniversitemiz Kreş ve Anaokulu Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Habip ALMİŞ, öğrencileri birer birer muayene ederek sağlık durumları ile ilgili bilgi verdi.


Görünütülenme Sayısı: 726