Anneler ve Çocukları Seramik Atölyesinde Buluştu

Adıyaman Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından Anneler Günü'ne özel etkinlik düzenlendi.

Anneler Günü vesilesiyle düzenlenen "Anne Çocuk Seramik Atölyesi" renkli görüntülere sahne oldu.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Keleş ve Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Harun Tekin'in de hazır bulunduğu etkinlikte Adıyaman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi-Seramik Eğitmeni Doç. Dr. Öznur Yıldırım, çocuklara ve annelerine belirli tekniklerle ürünler ortaya çıkarmada kılavuzluk etti.

Çocuklara ve annelerine eğlenceli bir deneyim fırsatı sunduklarını belirten Doç. Dr. Yıldırım, anneler için hatıra kalacak ürünler tasarladıklarını söyledi.

Anne Çocuk Seramik Atölyesi Etkinliğine katılarak tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayan Rektör Prof. Dr. Mehmet Keleş: “Anne; sevgi ve şefkatiyle besleyen, güç ve  dayanıklılığıyla sebat ve cesaret ettirendir.  Çocukları için en güvenilir bilirkişi, hakkı ödenmeyendir. Hayatı her koşulda eve çeviren, güzelleştiren tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, programda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.