Rektör Turgut ’tan TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Aydın’a Ziyaret

Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Adıyaman Ak Parti Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın’ı TBMM’deki ofisinde ziyaret etti.

Aydın ile Üniversitede devam eden yatırımları ve Üniversitenin ihtiyaçları noktasında istişarede bulunan Turgut, yapılması gereken çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduklarının altını çizdi.

ADYÜ’nün birçok alanda gerçekleştirdiği değişim ve gelişim hamleleri hakkında bilgi veren Turgut, kentin bütün dinamikleriyle iş birliği içinde hareket ettiklerini söyledi. Ayrıca Turgut, Üniversitenin geliştireceği nitelikli projeler yoluyla ortak paydalarda buluşarak kurumların işlevselliğini arttırma gayreti içinde olacaklarını da sözlerine ekledi.

Aydın ise, Rektör Turgut ve ekibinin kentteki kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde iyi bir iş birliği dinamizmi yakaladığını belirterek, “Üniversitemizin gelişimine destek sunmak ve İlimize olan katkısını artırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya her daim hazır olduğumuzu belirtmek isterim.” şeklinde konuştu.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.