Rektör Turgut Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Ağbal’ı Ziyaret Etti

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın da katıldığı görüşmede, Adıyaman ve Adıyaman Üniversitesinin ihtiyaçları masaya yatırıldı.

Rektör Turgut, Covid-19 salgınına karşı geliştirilme aşamasında olan Covidsera adlı serum çalışması ve Üniversite bünyesindeki bilimsel projeler hakkında da Ağbal’a bilgiler aktardı.

Görüşme sonrası konuşan Turgut, “Ankara’da, kentimiz ve Üniversitemizin ihtiyaçları ile ilgili 2021 yatırım görüşmelerinde bulunduk. Görüşmelerimiz oldukça verimli geçti. Kentimiz ve Üniversitemizin ihtiyaçlarına gösterdikleri ilgiden dolayı AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Bey’e ve Naci Ağbal’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Site politiklarımıza Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası bağlantılarından ulaşabilirsiniz.