Adıyaman Üniversitesi Ailesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Adıyaman Üniversitesinde (ADYÜ) görev yapan akademik ve idari personel iftar yemeğinde bir araya geldi.

ADYÜ Turizm Uygulama Otelinde ADYÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut ve eşleri Aysun Turgut hanımefendinin ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Süleyman Kılıç, Çankırı 28. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Salih Büyük, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Doğanoğlu, Genel Sekreter Ramazan Tatar, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Zuhal Karagöz Genç, Üniversite akademik ve idari çalışanları ile aileleri katıldı.

Deprem felaketinin ardından Üniversite personeli ile birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadığının altını çizen Prof. Dr. Mehmet Turgut, bu yemeğinin üniversite personeli arasındaki birlik ve dayanışmayı arttırmasını ümit ettiğini belirtti.

Katılımcılara teşekkür eden Prof. Dr. Turgut, “Öncelikle hanımefendiler, küçük beyler ve küçük hanımefendiler olmak üzere bu gece bizleri katılımlarıyla onurlandıran üniversitemizin akademik ve idari personelimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğin en çok hissedilmesi gereken bir ayda ve gecedeyiz. Ramazan ayı içerisinde olmak ve büyük deprem felaketin ardından bir arada, sağlıkla iftar yapmak anlatılamaz bir mutluluk… Birlik olup bu ülke için, bu il için, bu üniversite için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret etmeye devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Allah bizlere sağlıkla, mutlulukla ve huzurla nice iftarlar yapmayı nasip etsin.” Şeklinde konuştu.

 

 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.