Vali ERİN’den Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ’ye Veda Ziyareti

3.7.2017

Vali ERİN’den Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ’ye Veda Ziyareti

 Son Valiler Kararnamesiyle Şanlıurfa Valiliğine atanan Vali Abdullah ERİN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ’ye veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit TEMİR, Prof. Dr. Hasan SOLMAZ ve Prof. Dr. Ali AYDIN da hazır bulundu.

 Vali ERİN:

“Güzel Yerlere Gelen Üniversitemiz Daha da İleriye Gidecektir”

Ziyarette Adıyaman'ı ve Adıyamanlıları çok sevdiğini ifade eden Vali ERİN, “Birlikte olalı çok uzun zaman olmadı ancak gönül kırmadan hep birlikte güzel işler yapmaya çalıştık. Ben Adıyaman için önemli ve güzel işler yaptığımıza inanıyorum. Hatalarımız olmuş olabilir. Bilmeyerek kırdığım insanlardan haklarını helal etmelerini istiyorum. Adıyaman huzurlu bir şehir. Ben Adıyamanlıları çok sevdim, umarım onlar da beni sevmişlerdir. Adıyaman için kim bir çivi çaktıysa ben teşekkür ediyorum. Ayrıca Adıyaman Üniversitemizin kıymetli Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ’ye de başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. İnşallah ekibiyle birlikte güzel yerlere getirdiği üniversitemizi daha da ileriye taşıyacaktır. Ben tüm Adıyaman halkını Allah'a emanet ediyorum” dedi.

 Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ:

“Allah Halkımıza Hakkıyla Hizmet Etmeyi Nasip Etsin”

 Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Allah hepimize vatanına, milletine, halkına hakkıyla hizmet etmeyi nasip etsin. Ülkemizin her tarafı bizler için aynıdır. Amaç hizmet ise ülkemizin doğusu da batısı da aynıdır. Önemli olan kalıcı ve faydalı eserler bırakabilmektir. Geldiği günden itibaren koordineli bir şekilde yol aldığımız ve birçok proje ile çalışmada birlikte olduğumuz Sayın Valimiz Abdullah ERİN’e Adıyaman’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Şanlıurfa ilinin kıymetli bir vali kazandığını düşünüyoruz. İnşallah yeni görevinde de Sayın Valimiz muvaffak olacaktır” ifadelerini kullandı.

 Ziyaret sonrasında üniversitemiz onur defterini imzalayan Vali ERİN’e, Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ ziyaret anısına hediye takdim etti.

Görünütülenme Sayısı: 972