Üniversitemizden TÜBİTAK Proje Hazırlama Eğitimi

2.3.2018

Üniversitemiz Proje Etüt Destek ve Üretim Merkezi Koordinatörlüğü (ADYÜ PROJEM) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) Programlarına yönelik 'Proje Hazırlama Eğitimi' düzenlendi.

Ulusal Ajans Proje Uzmanı Bora AKİNCE tarafından Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Seminer Salonunda gerçekleştirilen eğitime Üniversitemiz Proje Etüt Destek ve Üretim Merkezi Koordinatörü (ADYÜ PROJEM) ve Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Osman AYAŞ ile eğitime başvuran Üniversitemiz akademisyenleri katıldı.

Açılışta konuşan Üniversitemiz Proje Etüt Destek ve Üretim Merkezi Koordinatörü (ADYÜ PROJEM) ve Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Osman AYAŞ, eğitimlerin akademisyenlerin daha verimli proje hazırlamasına yönelik olduğunu belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Projelerin nasıl hazırlanması gerektiği, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımı gibi konuların ele alındığı ücretsiz teorik ve uygulamalı eğitimde; proje başvurularında proje fikrinin oluşmasından proje başvurusuna kadar geçen süreç tüm ayrıntılarıyla anlatılarak örnek proje yazım uygulamaları yapıldı.

Bir gün süren eğitimin ardından katılımcılara katılım belgeleri takdim edildi.


Görünütülenme Sayısı: 843